Fabryka nowoczesnych części do koparek

produkcja łyżek do koparek

Od kilkunastu lat moje życie jest ściśle związane z budownictwem. Każdy, kto mnie zna, doskonale wie, że mam prawo jazdy kilku różnych kategorii i bardzo chętnie obsługuję wiele pojazdów, także naprawdę ciężkich sprzętów. Dziś jednak rzadko znajdziecie mnie na placach budowy, ponieważ na co dzień pracuję w największej w Polsce fabryce części zamiennych do koparek, wywrotek, betoniarek i walców drogowych. Jestem głównym managerze tego przedsiębiorstwa, a moja praca skupia się w duże mierze na przygotowywaniu ofert handlowych oraz promowaniu naszych produktów.

Różne typy łyżek do koparek

produkcja łyżek do koparekOd kilkunastu lat produkujemy w Katowicach wszelkie części zamienne do sprzętu budowlanego. Pewne moglibyśmy z nich złożyć wiele kompletnych urządzeń, jednak nie na tym polega nasza praca. Posiadamy nade wszystko: wysięgniki, prostowniki, kompletne kabiny oraz oczywiście podwozia i silniki. Niedawno rozpoczęła się w naszej fabryce nowoczesna produkcja łyżek do koparek. Właśnie o tych elementach chciałabym Wam dziś nieco więcej opowiedzieć. Każdy, kto, choć troszeczkę zna się na budownictwie, wie, że istnieją dziesiątki rodzajów sprzętu budowlanego, a użycie konkretnego z nich jest uzależnione między innymi od tego, jakie posiadamy fundusze oraz co konkretnie musimy zrobić. Minikoparki idealnie sprawdzają się w przypadku kopania niewielkich dziur pod rurociągi, duże koparki gąsienicowe pracują zazwyczaj przy tworzeniu fundamentów budynków oraz  burzeniu pewnych elementów konstrukcyjnych, zaś koparki czerpakowe są najczęściej stosowane w odkrywkowych kopalniach węgla kamiennego. Każde z tych urządzeń potrzebuje całkowicie innej łyżki. Aby prawidłowo dobrać tę część do całego pojazdu, nie wystarczy wziąć pod uwagę jego modelu, należy także pamiętać o takich parametrach jak: maksymalna nośność podajnika, struktura i wzór klamer zabezpieczających oraz wysokość dźwigni regulujących zatrzaski. Oczywiście, jeśli macie problem z dobraniem odpowiedniego dla siebie elementu koparki, nasi konsultanci z chęcią Wam pomogą. Jesteśmy ekspertami w tym zakresie. W żadnym innym miejscu w naszym kraju nie ma tak dużego wyboru części zamiennych do koparek.

Firma, w której od lat pracuję, jest  największym w Polsce producentem oraz dystrybutorem elementów mechanicznych do maszyn budowlanych. Od jakiegoś czasu w swojej pracy skupiamy się nade wszystko nad nowoczesnymi rozwiązaniami dotyczącymi części zamiennych do koparek. W tym zakresie jesteśmy absolutnym liderem nie tylko w naszym kraju, ale także na świecie. Na zamówienie klienta tworzymy dokładnie dopasowane do konkretnego modelu wysięgniki, podnośniki oraz łyżki.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *