Jak chronić bezramkowy ekran samsunga?

Jak chronić bezramkowy ekran samsunga?

 

Najnowszy flagowiec od Samsunga wyróżnia się na tle konkurentów wieloma cechami, choć szczególnie rzuca się w oczy jedna rzeczy – Infinity „O” Display. Duży 6,1- calowy wyświetlacz o wysokiej jasności i najlepszym na rynku nasyceniu kolorów to pierwsza rzecz podczas obcowania z tym modelem, która sprawia, że chcemy krzyknąć „WOW”. Sekundy później, w głowie większości potencjalnych konsumentów pojawia się pytanie – jak chronić te cudo technologii?

Popularność spowodowała wysyp case’ów do Galaxy S10

obudowa samsung galaxy s10Seria „S” od koreańskiego producenta od samego początku swojego istnienia konkurowała z iPhone’em. Nie tylko w kwestii wydajności, niezawodności, designu czy ilości użytkowników ale także pod względem popularności. Nie jest sekretem, że telefon od Apple jest najpopularniejszym obecnie urządzeniem moblinym. Ta rywalizacja, nawet jeśli samsungowi dalej nie udało się przegonić amerykańskiego producenta, spowodowała, że użytkownicy smartfonów Galaxy mogą przebierać i wybrzydzać jeśli chodzi o dostępne akcesoria ochronne. Podstawą, aby chronić ekran jest montaż szkła hartowanego. Obecnie, dzięki ciągłemu rozojowi tej gałęzi akcesoriów ochronnych, mamy dostępne na rynku zakrzywione szkła, które pozwalają chronić przed zbiciem całą powierzchnię wyświetlacza  Aby zapewnić pewną ochronę, obudowa samsung galaxy s10 wydaje się konieczna. Case’y cieszą się niemniejszą popularnością niż samne telefony. Obecnie prkatycznie każdy użytkownik, chroni swojego smartfona w ten sposób. Mówiąc o obudowach, wybór jest znacznie trudniejszy niż w przypadku szkieł, ponieważ różnorodnośc jest ogromna! Od super cienkich, 0,3mm case’ów zapewniających ochronę przed zarysowaniami, przez hybrydowe case’y, które zapewniają wystarczającą ochrone przed codziennymi upadkami, po wojskowo certyfikowane, napakowane technologiami absorbującymi siłe upakdków obudowy ochronne mające za cel chronić nasz smartfon przed każdym niebezpieczeństwem życia codziennego.

Dzięki popularności nowego flagowca od samsunga, mamy do wyboru szereg możliwości, które pozwalają chronić nam ten niesamowity, bezramkowy wyświetlacz jak i cały telefon. Kluczowe jest odpowiedzenie sobie na pytanie, jakiego poziomu ochrony oczekujemy od obudowy. Kolejnym ważnym aspektem z pewnością jest walor estetyczny oraz poręczność case’a. Jeżeli przemyślimy wyżej wymienione kwestie, uwzględnimy nasz budżet oraz dokupimy do całości szkło hartowane, powiniiśmy otrzymać perfekcyjną ochronę naszego Samsunga Galaxy S10 w codziennych warunkach, z której napewno będziemy zadowoleni.